Instatní potraviny od Travellunche

03.07.2014 18:20

Budeme se řadu dní pohybovat zcela mimo civilizaci, kde nebude možné si dokoupit jakékoliv jídlo. Nedílnou součástí našeho jídelníčku budou osvědčená instatní jídla od Travellunche. Vydatné a chutné večeře a snídaně určitě doplní potřebnou energii.

Travellunch jsme otestovali na expedici na Muztagh Atu a toto je závěr: 

Tak, jako jsme si pochutnali na této expedici, jsme si nepochutnali v horách ještě nikdy. Byli jsme vybaveni cestovním jídlem Travellunch, který má kromě výborné chuti i řadu dalších výhod. Jídlo stačí pouze zalít horkou vodou, nechat asi 10 minut odstát a je připraveno ke konzumaci. Nemálo se tím šetří plyn. Kdo se nechce zabývat umýváním ešusu, nemusí. Jídlo se dá připravit přímo v sáčku, ve kterém je dodáváno.

Ke snídaním jsme nejčastěji jedli müsli s oříšky s kakaem (to byla pro nás naprostá jednička), müsli s pomerančem a müsli s rozinkami. Ovocem ani oříšky výrobce nešetří, takže se nikdo nemusí bát, že bude jíst samé vločky a jen při troše štěstí narazí na kousek ovoce. Měli jsme s sebou i míchaná vejce, ale nakonec na ně po ranních vajíčkových orgiích v bejzu nedošlo.

 

Odměnou po celodenní námaze nám pak byly teplé a výborné večeře. Travellunch nabízí docela širokou škálu jídel, takže jsme si pochutnali na hovězím Stroganoff, myslivecké směsi, Hot - Pot - kuřecí m mase s nudlemi, boloňských špagetách, čočce na slanině a bramborové kaši se šunkou a pórkem. Nedá se ani říct, které jídlo bylo lepší a které horší, protože všechna byla vynikající.

Jídla od Travellunche byly pochoutkou Naše zásoby svačinek